MFR-50FRE52-11K
Hua Hua
Tau Wae: MFR-50FRE52-11K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1/2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MFR-50FRE52-11K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFR-50FRE52-11K
Tau Wae MFR-50FRE52-11K Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 4099835 pcs Pepa Raraunga MFR-50FRE52-11K.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Raupapa MFR Tuhinga 11 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 11 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MFR-50FRE52-118K
MFR-50FRE52-118K
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 1/2W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 4224589 pcs
Tikiake: MFR-50FRE52-118K.pdf
RFQ
MFR-50FRE52-11K8
MFR-50FRE52-11K8
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 3880600 pcs
Tikiake: MFR-50FRE52-11K8.pdf
RFQ
MFR-50FRE52-115R
MFR-50FRE52-115R
Tikiake: MFR-50FRE52-115R.pdf
MFR-50FRE52-11K5
MFR-50FRE52-11K5
Tikiake: MFR-50FRE52-11K5.pdf
Tikiake: MFR-50FRE52-115K.pdf
MFR-50FRE52-11R3
MFR-50FRE52-11R3
Tikiake: MFR-50FRE52-11R3.pdf
MFR-50FRE52-11K3
MFR-50FRE52-11K3