MFR-25FRE52-3M16
Hua Hua
Tau Wae: MFR-25FRE52-3M16
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1/4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MFR-25FRE52-3M16.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFR-25FRE52-3M16
Tau Wae MFR-25FRE52-3M16 Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 3719448 pcs Pepa Raraunga MFR-25FRE52-3M16.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa MFR Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film