MFR-25FRE52-191K
Hua Hua
Tau Wae: MFR-25FRE52-191K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1/4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MFR-25FRE52-191K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFR-25FRE52-191K
Tau Wae MFR-25FRE52-191K Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 6091625 pcs Pepa Raraunga MFR-25FRE52-191K.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa MFR Tuhinga 191 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 191 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film