MFR-12FRE52-4K99
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MFR-12FRE52-4K99
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1/6W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MFR-12FRE52-4K99.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFR-12FRE52-4K99
Tau Wae MFR-12FRE52-4K99 Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 3250796 pcs Pepa Raraunga MFR-12FRE52-4K99.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Raupapa MFR Tuhinga 4.99 kOhms
Mana (Watts) 0.167W, 1/6W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.99 kOhms ±1% 0.167W, 1/6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film