MFR-12DRD52-82K5
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MFR-12DRD52-82K5
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1/6W 0.5% AXIAL
Ngā Rauemi: MFR-12DRD52-82K5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFR-12DRD52-82K5
Tau Wae MFR-12DRD52-82K5 Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 2470978 pcs Pepa Raraunga MFR-12DRD52-82K5.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Raupapa MFR Tuhinga 82.5 kOhms
Mana (Watts) 0.167W, 1/6W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 82.5 kOhms ±0.5% 0.167W, 1/6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MFR-12DRD52-806R
MFR-12DRD52-806R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 1/6W 0.5% AXIAL
I roto i te taonga: 2327599 pcs
Tikiake: MFR-12DRD52-806R.pdf
RFQ
MFR-12DRD52-82K
MFR-12DRD52-82K
Kaihanga: Yageo