MFR-12DRD52-23K7
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MFR-12DRD52-23K7
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1/6W 0.5% AXIAL
Ngā Rauemi: MFR-12DRD52-23K7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFR-12DRD52-23K7
Tau Wae MFR-12DRD52-23K7 Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 2225726 pcs Pepa Raraunga MFR-12DRD52-23K7.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Raupapa MFR Tuhinga 23.7 kOhms
Mana (Watts) 0.167W, 1/6W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 23.7 kOhms ±0.5% 0.167W, 1/6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film