MFP50SCBD52-8K25
Hua Hua
Tau Wae: MFP50SCBD52-8K25
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1/2W 0.25% AXIAL
Ngā Rauemi: MFP50SCBD52-8K25.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFP50SCBD52-8K25
Tau Wae MFP50SCBD52-8K25 Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 890045 pcs Pepa Raraunga MFP50SCBD52-8K25.pdf
Te manawanui ±0.25% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa MFP Tuhinga 8.25 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 8.25 kOhms ±0.25% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film