MFP50SBRE52-2K
Hua Hua
Tau Wae: MFP50SBRE52-2K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
Ngā Rauemi: MFP50SBRE52-2K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFP50SBRE52-2K
Tau Wae MFP50SBRE52-2K Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 700084 pcs Pepa Raraunga MFP50SBRE52-2K.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa MFP Tuhinga 2 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MFP50SBRE52-28K
MFP50SBRE52-28K
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
I roto i te taonga: 668431 pcs
Tikiake: MFP50SBRE52-28K.pdf
RFQ
MFP50SBRE52-2K1
MFP50SBRE52-2K1
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 731669 pcs
Tikiake: MFP50SBRE52-2K1.pdf
RFQ
MFP50SBRE52-28K7
MFP50SBRE52-28K7
Tikiake: MFP50SBRE52-28K7.pdf
MFP50SBRE52-28K4
MFP50SBRE52-28K4
Tikiake: MFP50SBRE52-28K4.pdf
MFP50SBRE52-2K15
MFP50SBRE52-2K15
Tikiake: MFP50SBRE52-2K15.pdf
MFP50SBRE52-294R
MFP50SBRE52-294R
Tikiake: MFP50SBRE52-294R.pdf
Tikiake: MFP50SBRE52-287R.pdf
MFP50SBRE52-2K05
MFP50SBRE52-2K05
Tikiake: MFP50SBRE52-2K05.pdf
Tikiake: MFP50SBRE52-291K.pdf
MFP50SBRE52-2K2
MFP50SBRE52-2K2
Tikiake: MFP50SBRE52-2K2.pdf
MFP50SBRE52-2K11
MFP50SBRE52-2K11
Tikiake: MFP50SBRE52-2K11.pdf
MFP50SBRE52-2K03
MFP50SBRE52-2K03
Tikiake: MFP50SBRE52-2K03.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel