MFP50SBBE52-246R
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MFP50SBBE52-246R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
Ngā Rauemi: MFP50SBBE52-246R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFP50SBBE52-246R
Tau Wae MFP50SBBE52-246R Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 777449 pcs Pepa Raraunga MFP50SBBE52-246R.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa MFP Tuhinga 246 Ohms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 246 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film