MFP25SCBD52-31K2
Hua Hua
Tau Wae: MFP25SCBD52-31K2
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1/4W 0.25% AXIAL
Ngā Rauemi: MFP25SCBD52-31K2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFP25SCBD52-31K2
Tau Wae MFP25SCBD52-31K2 Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 408336 pcs Pepa Raraunga MFP25SCBD52-31K2.pdf
Te manawanui ±0.25% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Raupapa MFP Tuhinga 31.2 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 31.2 kOhms ±0.25% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film