MFP207BTD52-100R
Hua Hua
Tau Wae: MFP207BTD52-100R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 0.6W 0.1% AXIAL
Ngā Rauemi: MFP207BTD52-100R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFP207BTD52-100R
Tau Wae MFP207BTD52-100R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 0.6W 0.1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 318666 pcs Pepa Raraunga MFP207BTD52-100R.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa MFP Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 0.6W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±0.1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film