MFP200CBD73-332K
Hua Hua
Tau Wae: MFP200CBD73-332K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 2W 0.25% AXIAL
Ngā Rauemi: MFP200CBD73-332K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFP200CBD73-332K
Tau Wae MFP200CBD73-332K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 2W 0.25% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 163361 pcs Pepa Raraunga MFP200CBD73-332K.pdf
Te manawanui ±0.25% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Raupapa MFP Tuhinga 332 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 332 kOhms ±0.25% 2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film