MFP200BBD73-450R
Hua Hua
Tau Wae: MFP200BBD73-450R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 2W 0.1% AXIAL
Ngā Rauemi: MFP200BBD73-450R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFP200BBD73-450R
Tau Wae MFP200BBD73-450R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 2W 0.1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 122881 pcs Pepa Raraunga MFP200BBD73-450R.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Raupapa MFP Tuhinga 450 Ohms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 450 Ohms ±0.1% 2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film