MFP200BBD73-132K
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MFP200BBD73-132K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 2W 0.1% AXIAL
Ngā Rauemi: MFP200BBD73-132K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFP200BBD73-132K
Tau Wae MFP200BBD73-132K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 2W 0.1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 122180 pcs Pepa Raraunga MFP200BBD73-132K.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Raupapa MFP Tuhinga 132 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 132 kOhms ±0.1% 2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film