MFP1WSBRD52-75R
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MFP1WSBRD52-75R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1W 0.1% AXIAL
Ngā Rauemi: MFP1WSBRD52-75R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFP1WSBRD52-75R
Tau Wae MFP1WSBRD52-75R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 1W 0.1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 280086 pcs Pepa Raraunga MFP1WSBRD52-75R.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Raupapa MFP Tuhinga 75 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 75 Ohms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film