MF0207FRE52-6R81
Hua Hua
Tau Wae: MF0207FRE52-6R81
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 0.6W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MF0207FRE52-6R81.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MF0207FRE52-6R81
Tau Wae MF0207FRE52-6R81 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 0.6W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3432305 pcs Pepa Raraunga MF0207FRE52-6R81.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa MF0 Tuhinga 6.81 Ohms
Mana (Watts) 0.6W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.81 Ohms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MF0207FRE52-715K
MF0207FRE52-715K
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 0.6W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 5777582 pcs
Tikiake: MF0207FRE52-715K.pdf
RFQ
MF0207FRE52-6R98
MF0207FRE52-6R98
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 5948779 pcs
Tikiake: MF0207FRE52-6R98.pdf
RFQ
MF0207FRE52-6R8
MF0207FRE52-6R8