MF0207FRE52-1K1
Hua Hua
Tau Wae: MF0207FRE52-1K1
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 0.6W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MF0207FRE52-1K1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MF0207FRE52-1K1
Tau Wae MF0207FRE52-1K1 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 0.6W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6171346 pcs Pepa Raraunga MF0207FRE52-1K1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa MF0 Tuhinga 1.1 kOhms
Mana (Watts) 0.6W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.1 kOhms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MF0207FRE52-1K
MF0207FRE52-1K
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 0.6W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 5726143 pcs
Tikiake: MF0207FRE52-1K.pdf
RFQ
MF0207FRE52-1K13
MF0207FRE52-1K13
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 6838212 pcs
Tikiake: MF0207FRE52-1K13.pdf
RFQ
MF0207FRE52-1K05
MF0207FRE52-1K05
Tikiake: MF0207FRE52-1K05.pdf
MF0207FRE52-19R6
MF0207FRE52-19R6
Tikiake: MF0207FRE52-19R6.pdf
MF0207FRE52-1K15
MF0207FRE52-1K15