MF0207FRE52-17K4
Hua Hua
Tau Wae: MF0207FRE52-17K4
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 0.6W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MF0207FRE52-17K4.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MF0207FRE52-17K4
Tau Wae MF0207FRE52-17K4 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 0.6W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6532062 pcs Pepa Raraunga MF0207FRE52-17K4.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa MF0 Tuhinga 17.4 kOhms
Mana (Watts) 0.6W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 17.4 kOhms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film