MF0207FRE52-15K8
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MF0207FRE52-15K8
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 0.6W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MF0207FRE52-15K8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MF0207FRE52-15K8
Tau Wae MF0207FRE52-15K8 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 0.6W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5926448 pcs Pepa Raraunga MF0207FRE52-15K8.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa MF0 Tuhinga 15.8 kOhms
Mana (Watts) 0.6W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 15.8 kOhms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film