MF0207FRD52-2K2
Hua Hua
Tau Wae: MF0207FRD52-2K2
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 0.6W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MF0207FRD52-2K2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MF0207FRD52-2K2
Tau Wae MF0207FRD52-2K2 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 0.6W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4194610 pcs Pepa Raraunga MF0207FRD52-2K2.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa MF0 Tuhinga 2.2 kOhms
Mana (Watts) 0.6W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 kOhms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MF0207FRD52-29R4
MF0207FRD52-29R4
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 0.6W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 4489900 pcs
Tikiake: MF0207FRD52-29R4.pdf
RFQ
MF0207FRD52-2K15
MF0207FRD52-2K15
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 4725854 pcs
Tikiake: MF0207FRD52-2K15.pdf
RFQ
MF0207FRD52-2K21
MF0207FRD52-2K21
Tikiake: MF0207FRD52-2K21.pdf
MF0207FRD52-2K
MF0207FRD52-2K