MF0204FRE52-51R
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MF0204FRE52-51R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 0.4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MF0204FRE52-51R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MF0204FRE52-51R
Tau Wae MF0204FRE52-51R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 0.4W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5752390 pcs Pepa Raraunga MF0204FRE52-51R.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Raupapa MF0 Tuhinga 51 Ohms
Mana (Watts) 0.4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 51 Ohms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film