MF0204FRE52-20K5
Hua Hua
Tau Wae: MF0204FRE52-20K5
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 0.4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MF0204FRE52-20K5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MF0204FRE52-20K5
Tau Wae MF0204FRE52-20K5 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 0.4W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5966825 pcs Pepa Raraunga MF0204FRE52-20K5.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Raupapa MF0 Tuhinga 20.5 kOhms
Mana (Watts) 0.4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 20.5 kOhms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MF0204FRE52-20R
MF0204FRE52-20R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 0.4W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 5966009 pcs
Tikiake: MF0204FRE52-20R.pdf
RFQ
MF0204FRE52-20K
MF0204FRE52-20K
Kaihanga: Yageo