MF0204FRE52-1R8
Hua Hua
Tau Wae: MF0204FRE52-1R8
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 0.4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MF0204FRE52-1R8.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MF0204FRE52-1R8
Tau Wae MF0204FRE52-1R8 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 0.4W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4063842 pcs Pepa Raraunga MF0204FRE52-1R8.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Raupapa MF0 Tuhinga 1.8 Ohms
Mana (Watts) 0.4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.8 Ohms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MF0204FRE52-1R6
MF0204FRE52-1R6
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 0.4W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 4279833 pcs
Tikiake: MF0204FRE52-1R6.pdf
RFQ
MF0204FRE52-1R65
MF0204FRE52-1R65
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 4034321 pcs
Tikiake: MF0204FRE52-1R65.pdf
RFQ
MF0204FRE52-1R82
MF0204FRE52-1R82
Tikiake: MF0204FRE52-1R82.pdf
MF0204FRE52-200R
MF0204FRE52-200R
Tikiake: MF0204FRE52-200R.pdf
MF0204FRE52-1R96
MF0204FRE52-1R96
Tikiake: MF0204FRE52-1R96.pdf
MF0204FRE52-1R87
MF0204FRE52-1R87