MF0204FRE52-16K9
Hua Hua
Tau Wae: MF0204FRE52-16K9
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 0.4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MF0204FRE52-16K9.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MF0204FRE52-16K9
Tau Wae MF0204FRE52-16K9 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 0.4W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5820974 pcs Pepa Raraunga MF0204FRE52-16K9.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Raupapa MF0 Tuhinga 16.9 kOhms
Mana (Watts) 0.4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 16.9 kOhms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MF0204FRE52-16R9
MF0204FRE52-16R9
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 0.4W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 5822523 pcs
Tikiake: MF0204FRE52-16R9.pdf
RFQ
MF0204FRE52-174K
MF0204FRE52-174K
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 5503099 pcs
Tikiake: MF0204FRE52-174K.pdf
RFQ