MCP100JR-2K7
YageoYageo
MCP100JR-2K7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP100JR-2K7
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 2.7K OHM 5% 1W MELF
Ngā Rauemi: MCP100JR-2K7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP100JR-2K7
Tau Wae MCP100JR-2K7 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 2.7K OHM 5% 1W MELF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1575332 pcs Pepa Raraunga MCP100JR-2K7.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema 0/ -350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato MELF Rahi / Rahi 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Raupapa MCP Tuhinga 2.7 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case MELF, 0207 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2.7 kOhms ±5% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Carbon Film