MCF25SJR-3R
YageoYageo
MCF25SJR-3R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCF25SJR-3R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 3 OHM 5% 1/4W MELF
Ngā Rauemi: MCF25SJR-3R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCF25SJR-3R
Tau Wae MCF25SJR-3R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 3 OHM 5% 1/4W MELF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5778 pcs Pepa Raraunga MCF25SJR-3R.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema 0/ -350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato MELF Rahi / Rahi 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Raupapa MCF Tuhinga 3 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Original-Reel®
Paa / Case MELF, 0204 Ētahi Ingoa 3.0BMDKR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Carbon Film