LLC600JB-0R068
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LLC600JB-0R068
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 0.068 OHM 6W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: LLC600JB-0R068.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LLC600JB-0R068
Tau Wae LLC600JB-0R068 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 0.068 OHM 6W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 111888 pcs Pepa Raraunga LLC600JB-0R068.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.984" L x 0.252" W (25.00mm x 6.40mm)
Raupapa LLC Tuhinga 68 mOhms
Mana (Watts) 6W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 68 mOhms ±5% 6W Through Hole Resistor Axial Wirewound