KNP7WSJB-91-4R3
Hua Hua
Tau Wae: KNP7WSJB-91-4R3
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES WW 7W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: KNP7WSJB-91-4R3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KNP7WSJB-91-4R3
Tau Wae KNP7WSJB-91-4R3 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES WW 7W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 328862 pcs Pepa Raraunga KNP7WSJB-91-4R3.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.335" Dia x 0.965" L (8.50mm x 24.50mm)
Raupapa KNP Tuhinga 4.3 Ohms
Mana (Watts) 7W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -40°C ~ 200°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 4.3 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound