KNP7WSJB-91-2R2
Hua Hua
Tau Wae: KNP7WSJB-91-2R2
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES WW 7W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: KNP7WSJB-91-2R2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KNP7WSJB-91-2R2
Tau Wae KNP7WSJB-91-2R2 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES WW 7W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 339406 pcs Pepa Raraunga KNP7WSJB-91-2R2.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.335" Dia x 0.965" L (8.50mm x 24.50mm)
Raupapa KNP Tuhinga 2.2 Ohms
Mana (Watts) 7W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -40°C ~ 200°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KNP7WSJB-91-2R4
KNP7WSJB-91-2R4
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES WW 7W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 268638 pcs
Tikiake: KNP7WSJB-91-2R4.pdf
RFQ
KNP7WSJB-91-300R
KNP7WSJB-91-300R
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 258939 pcs
Tikiake: KNP7WSJB-91-300R.pdf
RFQ
KNP7WSJB-91-2R
KNP7WSJB-91-2R