KNP5WSJB-52-2R4
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KNP5WSJB-52-2R4
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES WW 5W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: KNP5WSJB-52-2R4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KNP5WSJB-52-2R4
Tau Wae KNP5WSJB-52-2R4 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES WW 5W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 516117 pcs Pepa Raraunga KNP5WSJB-52-2R4.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Raupapa KNP Tuhinga 2.4 Ohms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -40°C ~ 200°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 2.4 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound