KNP3WSJB-52-75R
Hua Hua
Tau Wae: KNP3WSJB-52-75R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES WW 3W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: KNP3WSJB-52-75R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KNP3WSJB-52-75R
Tau Wae KNP3WSJB-52-75R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES WW 3W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 843443 pcs Pepa Raraunga KNP3WSJB-52-75R.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.610" L (5.20mm x 15.50mm)
Raupapa KNP Tuhinga 75 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -40°C ~ 200°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 75 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound