KNP3WSJB-52-0R3
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KNP3WSJB-52-0R3
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES WW 3W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: KNP3WSJB-52-0R3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KNP3WSJB-52-0R3
Tau Wae KNP3WSJB-52-0R3 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES WW 3W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 678278 pcs Pepa Raraunga KNP3WSJB-52-0R3.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.610" L (5.20mm x 15.50mm)
Raupapa KNP Tuhinga 300 mOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -40°C ~ 200°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 300 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KNP3WSJB-52-0R47
KNP3WSJB-52-0R47
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES WW 3W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 726677 pcs
Tikiake: KNP3WSJB-52-0R47.pdf
RFQ
KNP3WSJB-52-0R24
KNP3WSJB-52-0R24
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 769347 pcs
Tikiake: KNP3WSJB-52-0R24.pdf
RFQ
KNP3WSJB-52-0R36
KNP3WSJB-52-0R36
Tikiake: KNP3WSJB-52-0R36.pdf
KNP3WSJB-52-0R22
KNP3WSJB-52-0R22
Tikiake: KNP3WSJB-52-0R22.pdf
KNP3WSJB-52-0R33
KNP3WSJB-52-0R33
Tikiake: KNP3WSJB-52-0R33.pdf
KNP3WSJB-52-0R51
KNP3WSJB-52-0R51
Tikiake: KNP3WSJB-52-0R51.pdf
KNP3WSJB-52-0R39
KNP3WSJB-52-0R39