KNP2WSJB-73-2R4
Hua Hua
Tau Wae: KNP2WSJB-73-2R4
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES WW 2W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: KNP2WSJB-73-2R4.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KNP2WSJB-73-2R4
Tau Wae KNP2WSJB-73-2R4 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES WW 2W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1847599 pcs Pepa Raraunga KNP2WSJB-73-2R4.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.181" Dia x 0.453" L (4.60mm x 11.50mm)
Raupapa KNP Tuhinga 2.4 Ohms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -40°C ~ 200°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 2.4 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound