KNP1WSJB-52-2R2
Hua Hua
Tau Wae: KNP1WSJB-52-2R2
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES WW 1W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: KNP1WSJB-52-2R2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KNP1WSJB-52-2R2
Tau Wae KNP1WSJB-52-2R2 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES WW 1W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2887333 pcs Pepa Raraunga KNP1WSJB-52-2R2.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm)
Raupapa KNP Tuhinga 2.2 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -40°C ~ 200°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KNP1WSJB-52-330R
KNP1WSJB-52-330R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES WW 1W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 2366132 pcs
Tikiake: KNP1WSJB-52-330R.pdf
RFQ
KNP1WSJB-52-2R
KNP1WSJB-52-2R
Kaihanga: Yageo