FRM1WSJR-52-91R
YageoYageo
FRM1WSJR-52-91R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FRM1WSJR-52-91R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 91 OHM 1W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.FRM1WSJR-52-91R.pdf2.FRM1WSJR-52-91R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FRM1WSJR-52-91R
Tau Wae FRM1WSJR-52-91R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 91 OHM 1W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5958 pcs Pepa Raraunga 1.FRM1WSJR-52-91R.pdf2.FRM1WSJR-52-91R.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Raupapa FRM Tuhinga 91 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Fusible, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 91 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film