FMP4WVJR-73-2R2
YageoYageo
FMP4WVJR-73-2R2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FMP4WVJR-73-2R2
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 2.2 OHM 4W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP4WVJR-73-2R2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP4WVJR-73-2R2
Tau Wae FMP4WVJR-73-2R2 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 2.2 OHM 4W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4263 pcs Pepa Raraunga FMP4WVJR-73-2R2.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.295" Dia x 0.669" L (7.50mm x 17.00mm)
Raupapa FMP Tuhinga 2.2 Ohms
Mana (Watts) 4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 Ohms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film