FMP3WSJT-73-3K3
Hua Hua
Tau Wae: FMP3WSJT-73-3K3
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 3W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP3WSJT-73-3K3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP3WSJT-73-3K3
Tau Wae FMP3WSJT-73-3K3 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 3W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1469194 pcs Pepa Raraunga FMP3WSJT-73-3K3.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Raupapa FMP Tuhinga 3.3 kOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety Whakaahuatanga Taipitopito 3.3 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film
Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FMP3WSJT-73-3R6
FMP3WSJT-73-3R6
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 3W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 1893262 pcs
Tikiake: FMP3WSJT-73-3R6.pdf
RFQ
FMP3WSJT-73-39R
FMP3WSJT-73-39R
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 2108210 pcs
Tikiake: FMP3WSJT-73-39R.pdf
RFQ
FMP3WSJT-73-3K
FMP3WSJT-73-3K