FMP3WSJT-73-18K
Hua Hua
Tau Wae: FMP3WSJT-73-18K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 3W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP3WSJT-73-18K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP3WSJT-73-18K
Tau Wae FMP3WSJT-73-18K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 3W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2020418 pcs Pepa Raraunga FMP3WSJT-73-18K.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Raupapa FMP Tuhinga 18 kOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 18 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film