FMP300JR-73-82K
YageoYageo
FMP300JR-73-82K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FMP300JR-73-82K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 82K OHM 3W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP300JR-73-82K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP300JR-73-82K
Tau Wae FMP300JR-73-82K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 82K OHM 3W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2287860 pcs Pepa Raraunga FMP300JR-73-82K.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Raupapa FMP Tuhinga 82 kOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 82 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film