FMP300JB-73-2K2
Hua Hua
Tau Wae: FMP300JB-73-2K2
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 3W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP300JB-73-2K2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP300JB-73-2K2
Tau Wae FMP300JB-73-2K2 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 3W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1733673 pcs Pepa Raraunga FMP300JB-73-2K2.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Raupapa FMP Tuhinga 2.2 kOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FMP300JB-73-270K
FMP300JB-73-270K
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 3W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 1717647 pcs
Tikiake: FMP300JB-73-270K.pdf
RFQ
FMP300JB-73-270R
FMP300JB-73-270R
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 1729156 pcs
Tikiake: FMP300JB-73-270R.pdf
RFQ
FMP300JB-73-2K
FMP300JB-73-2K