FMP300FTF73-2K26
Hua Hua
Tau Wae: FMP300FTF73-2K26
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 3W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP300FTF73-2K26.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP300FTF73-2K26
Tau Wae FMP300FTF73-2K26 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 3W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1516745 pcs Pepa Raraunga FMP300FTF73-2K26.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Raupapa FMP Tuhinga 2.26 kOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 2.26 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FMP300FTF73-2K4
FMP300FTF73-2K4
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 3W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 1718166 pcs
Tikiake: FMP300FTF73-2K4.pdf
RFQ
FMP300FTF73-2K32
FMP300FTF73-2K32
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 1564613 pcs
Tikiake: FMP300FTF73-2K32.pdf
RFQ
FMP300FTF73-2K2
FMP300FTF73-2K2
Tikiake: FMP300FTF73-2K2.pdf
FMP300FTF73-2K
FMP300FTF73-2K