FMP300FTF73-220K
YageoYageo
FMP300FTF73-220K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FMP300FTF73-220K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 220K OHM 3W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP300FTF73-220K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP300FTF73-220K
Tau Wae FMP300FTF73-220K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 220K OHM 3W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 487279 pcs Pepa Raraunga FMP300FTF73-220K.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Raupapa FMP Tuhinga 220 kOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 220KAVCT
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 220 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film