FMP300FTF73-14K
Hua Hua
Tau Wae: FMP300FTF73-14K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 3W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP300FTF73-14K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP300FTF73-14K
Tau Wae FMP300FTF73-14K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 3W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1588401 pcs Pepa Raraunga FMP300FTF73-14K.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Raupapa FMP Tuhinga 14 kOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 14 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FMP300FTF73-140R
FMP300FTF73-140R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 3W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 1683098 pcs
Tikiake: FMP300FTF73-140R.pdf
RFQ
FMP300FTF73-150K
FMP300FTF73-150K
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 1109739 pcs
Tikiake: FMP300FTF73-150K.pdf
RFQ
FMP300FTF73-14K3
FMP300FTF73-14K3