FMP300FTF73-10K
YageoYageo
FMP300FTF73-10K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FMP300FTF73-10K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 10K OHM 3W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP300FTF73-10K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP300FTF73-10K
Tau Wae FMP300FTF73-10K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 10K OHM 3W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1134189 pcs Pepa Raraunga FMP300FTF73-10K.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Raupapa FMP Tuhinga 10 kOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Box (TB)