FMP300FRF73-47R
YageoYageo
FMP300FRF73-47R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FMP300FRF73-47R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 47 OHM 3W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP300FRF73-47R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP300FRF73-47R
Tau Wae FMP300FRF73-47R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 47 OHM 3W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1627572 pcs Pepa Raraunga FMP300FRF73-47R.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Raupapa FMP Tuhinga 47 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 47 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film