FMP300FRF73-3R09
Hua Hua
Tau Wae: FMP300FRF73-3R09
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 3W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP300FRF73-3R09.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP300FRF73-3R09
Tau Wae FMP300FRF73-3R09 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 3W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1499156 pcs Pepa Raraunga FMP300FRF73-3R09.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Raupapa FMP Tuhinga 3.09 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 3.09 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FMP300FRF73-3R01
FMP300FRF73-3R01
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 3W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 1509051 pcs
Tikiake: FMP300FRF73-3R01.pdf
RFQ
FMP300FRF73-3R3
FMP300FRF73-3R3
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES 3.3 OHM 3W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 1435852 pcs
Tikiake: FMP300FRF73-3R3.pdf
RFQ
FMP300FRF73-3R
FMP300FRF73-3R
Whakaahuatanga: RES 3 OHM 3W 1% AXIAL