FMP300FRF73-2R4
Hua Hua
Tau Wae: FMP300FRF73-2R4
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 3W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP300FRF73-2R4.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP300FRF73-2R4
Tau Wae FMP300FRF73-2R4 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 3W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1414744 pcs Pepa Raraunga FMP300FRF73-2R4.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Raupapa FMP Tuhinga 2.4 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 2.4 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FMP300FRF73-2R32
FMP300FRF73-2R32
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 3W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 1509919 pcs
Tikiake: FMP300FRF73-2R32.pdf
RFQ
FMP300FRF73-2R43
FMP300FRF73-2R43
Kaihanga: Yageo