FMP300FRF73-18K
YageoYageo
FMP300FRF73-18K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FMP300FRF73-18K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 18K OHM 3W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP300FRF73-18K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP300FRF73-18K
Tau Wae FMP300FRF73-18K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 18K OHM 3W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1056131 pcs Pepa Raraunga FMP300FRF73-18K.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Raupapa FMP Tuhinga 18 kOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 18 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film
Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FMP300FRF73-18R2
FMP300FRF73-18R2
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 3W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 1751350 pcs
Tikiake: FMP300FRF73-18R2.pdf
RFQ
FMP300FRF73-191K
FMP300FRF73-191K
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 1764598 pcs
Tikiake: FMP300FRF73-191K.pdf
RFQ
FMP300FRF73-18K7
FMP300FRF73-18K7
Tikiake: FMP300FRF73-18K7.pdf
FMP300FRF73-18R7
FMP300FRF73-18R7
Tikiake: FMP300FRF73-18R7.pdf
Tikiake: FMP300FRF73-182K.pdf
FMP300FRF73-18K2
FMP300FRF73-18K2