FMP300FBF73-2K8
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FMP300FBF73-2K8
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 3W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP300FBF73-2K8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP300FBF73-2K8
Tau Wae FMP300FBF73-2K8 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 3W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1530316 pcs Pepa Raraunga FMP300FBF73-2K8.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Raupapa FMP Tuhinga 2.8 kOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 2.8 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FMP300FBF73-301R
FMP300FBF73-301R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 3W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 1527256 pcs
Tikiake: FMP300FBF73-301R.pdf
RFQ
FMP300FBF73-2K74
FMP300FBF73-2K74
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 1578334 pcs
Tikiake: FMP300FBF73-2K74.pdf
RFQ
FMP300FBF73-2K87
FMP300FBF73-2K87