FMP300FBF73-13R
Hua Hua
Tau Wae: FMP300FBF73-13R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 3W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP300FBF73-13R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP300FBF73-13R
Tau Wae FMP300FBF73-13R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 3W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1584796 pcs Pepa Raraunga FMP300FBF73-13R.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Raupapa FMP Tuhinga 13 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 13 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FMP300FBF73-137R
FMP300FBF73-137R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 3W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 1566072 pcs
Tikiake: FMP300FBF73-137R.pdf
RFQ
FMP300FBF73-13K7
FMP300FBF73-13K7
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 1610153 pcs
Tikiake: FMP300FBF73-13K7.pdf
RFQ
FMP300FBF73-13R3
FMP300FBF73-13R3